Zamknięcie przedszkoli i żłobków

Drodzy Rodzice,
w związku z najnowszymi obostrzeniami przekazanymi podczas konferencji zostają zamknięte przedszkola i żłobki od 29.03.2021 do 9.04.2021r. Zgodnie z informacjami przekazanymi podczas konferencji będzie możliwość zapewnienia opieki dzieciom medyków, służb mundurowych - żołnierzy, policji, funkcjonariuszy straży pożarnej i personelu medycznego. Zainteresowani Rodzice proszeni są o złożenie oświadczenia w dniu jutrzejszym. Oświadczenie otrzymacie Państwo w wiadomości od wychowawców grup. W związku z zamknięciem żłobków i przedszkoli zostanie zgodnie z umową obniżone czesne za pobyt dziecka w przedszkolu o 50% proporcjonalnie w stosunku do zamknięcia. Realizacja podstawy programowej zapewniona będzie poprzez kontakt wychowawców na grupach messenger.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna.