97-400 Bełchatów
ul. Nehrebeckiego 25, ul. Nehrebeckiego 55
tel. 606 683 663, 606 683 883
akademia.jabluszko@interia.pl

Plan zajęć dodatkowych

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH
      
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 GRUPA TYGRYSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

 

 

 

 

PLAY WITH ME

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA 10:30-11:15
(zgodnie z terminarzem)

11:00-11:30

 

PLAY WITH ME

 

 

 

11:30-12:00

 

 

LOGO GRATKA

 

 

13:00-13:30

 

 

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

MALI ODKRYWCY
(zgodnie z terminarzem)

MAGIA TEATRU

 

13:30-14:00

 

 

 

PLAY WITH ME

 

14:00-14:30

TAEKWON-DO

WESOŁE NUTKI

PLAY WITH ME

TANIEC
Z GWIAZDAMI

 

14:30-15:00

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

 

15:00-15:30

PLAY WITH ME

 

 

 

 

                               

                           GRUPA JEŻYKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

 

 

 

 

CERAMILANDIA 09:45-10:30
(zgodnie z terminarzem)

10:30-11:00

 

PLAY WITH ME

 

 

 

11:00-11:30

 

 

 

 

PLAY WITH ME

13:00-13:30

TAEKWON-DO

 

KULINARNIE
i MANUALNIE

(zgodnie
z terminarzem)

MALI ODKRYWCY
(zgodnie z terminarzem)

 

13:30-14.00

 

WESOŁE NUTKI

LOGO GRATKA

 

 

14:00-14:30

 

 

 

PLAY WITH ME

MAGIA TEATRU

14:30-15:00

PLAY WITH ME

 

 

TANIEC
Z GWIAZDAMI

 

15:00-15:30

 

DRUŻYNA KANGURA

PLAY WITH ME

 

 

 

 

                          GRUPA SŁONECZKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

 

PLAY WITH ME

 

 

 

10:30-11:00

 

 

 

 

PLAY WITH ME

11:00-11:30

 

 

 

 

CERAMILANDIA 11:15-12:00
(zgodnie z terminarzem)

13:00-13:30

MALI ODKRYWCY
(zgodnie z terminarzem)

WESOŁE NUTKI

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

 

13:30-14:00

TAEKWON-DO

 

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

TANIEC
Z GWIAZDAMI

MAGIA TEATRU

14:00-14:30

PLAY WITH ME

DRUŻYNA KANGURA

 

 

 

14:30-15:00

 

 

PLAY WITH ME

 

 

 

 

                         GRUPA BIEDRONKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

PLAY WITH ME

 

 

 

CERAMILANDIA 9:45-10:30 (zgodnie
z terminarzem)

10:30-11:00

 

 

PLAY WITH ME

 

 

11:30-12:00

 

MAGIA TEATRU

 

PLAY WITH ME

 

13:00-13:30

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

 

 

 

14:00-14:30

 

PLAY WITH ME

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

LOGO GRATKA

WESOŁE NUTKI

14:30-15:00

 

TANIEC
Z GWIAZDAMI

 

 

PLAY WITH ME

15:00-15:30

TAEKWON-DO

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

 

 

 

GRUPA ŻABKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA 10:30-11:15
(zgodnie
z terminarzem)

11:00-11:30

 

MAGIA TEATRU

 

 

 

11:30-12:00

TANIEC
Z GWIAZDAMI

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie z terminarzem)

PLAY WITH ME

 

PLAY WITH ME

13:00-13:30

 

PLAY WITH ME

 

LOGO GRATKA

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

13:30-14:00

PLAY WITH ME

 

 

 

WESOŁE NUTKI

14:00-14:30

 

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

14:30-15:00

TAEKWON-DO

 

 

 

 

15:00-15:30

 

 

 

PLAY WITH ME

 

 

  GRUPA PSZCZÓŁKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

MAGIA TEATRU

 

 

 

11:00-11:30

 

 

PLAY WITH ME

 

CERAMILANDIA 11:15-12:00 (zgodnie z terminarzem)

11:30-12:00

 

PLAY WITH ME

 

 

 

13:00-13:30

PLAY WITH ME

KULINARNIE
i MANUALNIE

(zgodnie
z terminarzem)

 

TANIEC
Z GWIAZDAMI

WESOŁE NUTKI

13:30-14:00

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

 

LOGO GRATKA

 

14:00-14:30

 

 

 

 

PLAY WITH ME

14:30-15:00

 

 

DRUŻYNA KANGURA

PLAY WITH ME

 

15:00-15:30

 

TAEKWON-DO

 

 

 

 

 

  GRUPA ŚWIERSZCZYKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

 

 

PLAY WITH ME

 

 

10:30-11:00

PLAY WITH ME

 

 

 

MAGIA TEATRU

11:00-11:30

 

 

 

PLAY WITH ME

CERAMILANDIA 11:15-12:00 (zgodnie z terminarzem)

13:30-14:00

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

 

KULINARNIE
i MANUALNIE

(zgodnie
z terminarzem)

 

14:00-14:30

 

 

WESOŁE NUTKI

TANIEC
Z GWIAZDAMI

DRUŻYNA KANGURA

14:30-15:00

 

TAEKWON-DO

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

 

15:00-15:30

 

 

 

 

PLAY WITH ME

 

 

                                     GRUPA MYSZKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:00-10:30

 

 

 

PLAY WITH ME

CERAMILANDIA 9:45-10:30
(zgodnie z terminarzem)

11:00-11:30

 

 

 

 

MAGIA TEATRU

11:30-12:00

PLAY WITH ME

 

 

 

 

13:00-13:30

LOGO GRATKA

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

WESOŁE NUTKI

 

PLAY WITH ME

13:30-14:00

KULINARNIE
i MANUALNIE

(zgodnie z terminarzem)

TAEKWON-DO

PLAY WITH ME

 

 

14:00-14:30

 

 

 

TANIEC
Z GWIAZDAMI

 

14:30-15:00

 

 

 

 

DRUŻYNA KANGURA

15:00-15:30

 

PLAY WITH ME

 

 

 

 

 

                             GRUPA LISKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

PLAY WITH ME

CERAMILANDIA 10:30-11:15 (zgodnie z terminarzem)

11:00-11:30

PLAY WITH ME

 

 

 

 

11:30-12:00

LOGO GRATKA

 

 

 

MAGIA TEATRU

13:00-13:30

 

 

PLAY WITH ME

 

 

13:30-14:00

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

 

WESOŁE NUTKI

TANIEC
Z GWIAZDAMI

PLAY WITH ME

14:00-14:30

 

TAEKWON-DO

 

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

14:30-15:00

 

PLAY WITH ME

 

 

 

15:00-15:30

 

 

 

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

                        GRUPA KROKODYLKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

PLAY WITH ME

 

CERAMILANDIA 10:30-11:15
(zgodnie z terminarzem)

13:00-13:30

WESOŁE NUTKI

PLAY WITH ME

TAEKWON-DO

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

 

13:30-14:00

PLAY WITH ME

MAGIA TEATRU

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

PLAY WITH ME

PLAY WITH ME

14:00-14:30

 

 

 

 

 

 

TANIEC
Z GWIAZDAMI

14:30-15:00

 

 

LOGO GRATKA

 

 

 

15:00-15:30

 

 

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

 

                                   GRUPA KANGURKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:30-12:00

 

 

PLAY WITH ME

 

CERAMILANDIA 11:15-12:00
(zgodnie z terminarzem)

13:00-13:30

PLAY WITH ME

MAGIA TEATRU

 

PLAY WITH ME

 

13:30-14:00

WESOŁE NUTKI

PLAY WITH ME

TAEKWON-DO

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

 

14:00-14:30

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

 

 

 

PLAY WITH ME

14:30-15:00

 

 

 

DRUŻYNA KANGURA

TANIEC
Z GWIAZDAMI

15:00-15:30

 

LOGO GRATKA

 

 

 

 

 

                          GRUPA MOTYLKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

TANIEC
Z GWIAZDAMI

11:00-11:30

 

PLAY WITH ME

 

 

 

11:30-12:00

WESOŁE NUTKI

 

 

PLAY WITH ME

CERAMILANDIA 11:15-12:00
(zgodnie
z terminarzem)

13:00-13:30

 

 

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

13:30-14:00

 

LOGO GRATKA

 

DRUŻYNA KANGURA

 

14:00-14:30

PLAY WITH ME

MAGIA TEATRU

TAEKWON-DO

 

 

14:30-15:00

 

 

PLAY WITH ME

 

 

 

 

                                 GRUPA WIEWIÓRKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

KULINARNIE
i MANUALNIE
(zgodnie
z terminarzem)

CERAMILANDIA 10:30-11:15
(zgodnie
z terminarzem)

11:00-11:30

WESOŁE NUTKI

 

 

PLAY WITH ME

 

11:30-12:00

 

PLAY WITH ME

MALI ODKRYWCY
(zgodnie
z terminarzem)

TANIEC
Z GWIAZDAMI

PLAY WITH ME

14:00-14:30

 

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

DRUŻYNA KANGURA

 

14:30-15:15

PLAY WITH ME

MAGIA TEATRU

TAEKWON-DO

 

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać najnowsze infomacje z Akademii Przedszkolaka zapisz się do naszego newslettera

kl

© Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 215605