97-400 Bełchatów
ul. Nehrebeckiego 25, ul. Nehrebeckiego 55
tel. 606 683 663, 606 683 883
akademia.jabluszko@interia.pl

Plan zajęć dodatkowych

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 




G
RUPA MOTYLKI

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

 

 

 

CERAMILANDIA (zgodnie

z terminarzem)

12:30-13:00

MALI ODKRYWCY (zgodnie z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie z terminarzem)

 

13:00-13:30


DRUŻYNA KANGURA

 LOGO GRATKA

13.15-14.00
ROBOTYKA (zgodnie z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

EMYS

13:30-14:00

ENGLISH
ON-LINE

MAGIA TEATRU

PLAY WITH ME

 

14:00-14:30

 

PLAY WITH ME


 

 

14:30-15:00

PLAY WITH ME

 

ZUMBA

WESOŁE NUTKI

14.45-15.15

AIKIDO

 

 

GRUPA WIEWIÓRKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA
(zgodnie z terminarzem)

12:30-13:00

 

 

12.30-13.15

ROBOTYKA
(zgodnie
z terminarzem)

 

 

13:00-13:30

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE
(zgodnie z terminarzem)

 

MAGIA TEATRU

PLAY WITH ME

 

13:30-14:00

DRUŻYNA KANGURA

LOGO GRATKA


 

PLAY WITH ME

EMYS

14:00-14:30

PLAY WITH ME

MALI ODKRYWCY
(zgodnie z terminarzem)

ZUMBA

WESOŁE NUTKI

14.15-14.45

AIKIDO

14:30-15:00

ENGLISH
ON-LINE

PLAY WITH ME

PLAY WITH ME

 

 

 

 

 GRUPA KROKODYLKI

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA

(zgodnie

z terminarzem)

11:30-12:00

 

 

 

 

PLAY WITH ME

EMYS

13:00-13:30

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

ZUMBA

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

 

13:30-14:00

PLAY WITH ME

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

PLAY WITH ME

 

WESOŁE NUTKI

AIKIDO

14:00-14:30

DRUŻYNA KANGURA

MAGIA TEATRU

 

PLAY WITH ME

 

14:30-15:00

ENGLISH
ON-LINE

 


 

 

 

 

GRUPA KANGURKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA (zgodnie

z terminrzem)

11:00-11:30

 

 

 

 

PLAY WITH ME EMYS

13:00-13:30

PLAY WITH ME

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

WESOŁE NUTKI

AIKIDO

13:30-14:00

 LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

ZUMBA

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

 

14:00-14:30

ENGLISH
ON-LINE

 

 

 

 

14:30-15:00

DRUŻYNA KANGURA

MAGIA TEATRU

 

PLAY WITH ME

 

15:00-15:30

 

 


 

 

 

 

GRUPA PSZCZÓŁKI15:00-15:30

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

PLAY WITH ME

 

CERAMILANDIA

(zgodnie

z terminarzem)

11:30-12:00

PLAY WITH ME

EMYS

PLAY WITH ME

EMYS

 

 

 

13:30-14:00

ZUMBA

LOGO GRATKA

 

DRUŻYNA KANGURA

 

14:00-14:30

ENGLISH
ON-LINE

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

PLAY WITH ME

PLAY WITH ME

14:30-15:00

AIKIDO

MAGIA TEATRU

WESOŁE NUTKI

 

 

 

 

 

GRUPA SŁONECZKA

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

PLAY WITH ME

EMYS

 

 

CERAMILANDIA (zgodnie

z terminarzem)

11:30-12:00

 

 

PLAY WITH ME

 

 

13:00-13:30

 

 

MALI ODKRYWCY (zgodnie
z terminarzem)

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE

(zgodnie

z terminarzem)

 

13:30-14:00

ENGLISH
ON-LINE

ZUMBA

LOGO GRATKA

 

PLAY WITH ME

14:00-14:30

PLAY WITH ME

EMYS

MAGIA TEATRU

WESOŁE NUTKI

 

 

14:30-15:00

AIKIDO

DRUŻYNA KANGURA

 

PLAY WITH ME

 

 

 

GRUPA JEŻYKI

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

 

 

CERAMILANDIA

(zgodnie
z terminarzem)

11:30-12:00

 

 

 

PLAY WITH ME

 

12:30-13:00

 

 

 

 

PLAY WITH ME

13:00-13:30

PLAY WITH ME

EMYS

PLAY WITH ME

EMYS

 

WESOŁE NUTKI

MALI ODKRYWCY

(zgodnie
z terminarzem)

 

13:30-14:00

AIKIDO

DRUŻYNA KANGURA

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie
z terminarzem)

 

MAGIA TEATRU

14:00-14:30

ENGLISH
ON-LINE

 

 

LOGO GRATKA

 

14:30-15:00

ZUMBA

 

PLAY WITH ME

 

 

 

 

GRUPA TYGRYSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

 

CERAMILANDIA

(zgodnie

z terminarzem)

11:00-11:30

 

 

 

PLAY WITH ME

 

13:00-13:30

ZUMBA

 

 

 

PLAY WITH ME

13:30-14:00

PLAY WITH ME

EMYS

 

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

MALI ODKRYWCY

(zgodnie

z terminarzem)

WESOŁE NUTKI

14:00-14:30

AIKIDO

DRUŻYNA KANGURA

 

 

MAGIA TEATRU

14:30-15:00

ENGLISH
ON-LINE

PLAY WITH ME

EMYS

LOGO GRATKA

 

 

15:00-15:30

 

 

PLAY WITH ME

 

 

 

 

GRUPA ŚWIERSZCZYKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

PLAY WITH ME

EMYS

 

 

 

CERAMILANDIA (zgodnie

z terminarzem)

13:00-13:30

PLAY WITH ME

DRUŻYNA KANGURA

 

 

MAGIA TEATRU

13:30-14:00

ENGLISH
ON-LINE

MALI ODKRYWCY

(zgodnie

z terminarzem)

WESOŁE NUTKI

 

PLAY WITH ME

 

14:00-14:30

ZUMBA

 

 

PLAY WITH ME

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

 

14:30-15:00

 

 

14.30-15.15

ROBOTYKA
(zgodnie
z terminarzem)

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

 

15:00-15:30

AIKIDO

 

 

 


 

GRUPA BIEDRONKI

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

 

 

 

CERAMILANDIA

(zgodnie

z terminarzem)

12:30-13:00

 

 

12.30-13.15

ROBOTYKA (zgodnie
z terminarzem)

 

 

13:00-13:30

 

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

PLAY WITH ME

WESOŁE NUTKI

13:30-14:00

PLAY WITH ME

PLAY WITH ME

EMYS

PLAY WITH ME

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

MAGIA TEATRU

14:00-14:30

AIKIDO

LOGO GRATKA

 

 

PLAY WITH ME

14:30-15:00

ENGLISH
ON-LINE

ZUMBA

 

 

 

15:00-15:30

 

 

 

DRUŻYNA KANGURA

 

 

GRUPA SÓWKI

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

10:30-11:00

 

 

 

 

CERAMILANDIA (zgodnie

z terminarzem)

12:30-13:00

 

 

PLAY WITH ME

EMYS

 

PLAY WITH ME

 

13:00-13:30

 

LOGO GRATKA

PLAY WITH ME

 

MAGIA TEATRU

13:30-14:00

ENGLISH
ON-LINE

 

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

14:00-14:30

PLAY WITH ME

ZUMBA

14.00-14.45

ROBOTYKA

(zgodnie
z terminarzem)

 

WESOŁE NUTKI

14:30-15:00

 

 

DRUŻYNA KANGURA

 

15:00-15:30

AIKIDO

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA ŻABKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

11:00-11:30

 

 

 

 

CERAMILANDIA

(zgodnie

z terminarzem)

12:30-13:00

 

 

PLAY WITH ME

 

 

13:00-13:30

ZAJĘCIA KULINARNO-MANUALNE (zgodnie

z terminarzem)

ZUMBA

 

13.15-14.00

ROBOTYKA

(zgodnie
z terminarzem)

 

PLAY WITH ME

13:30-14:00


AIKIDO

MAGIA TEATRU

MALI ODKRYWCY (zgodnie

z terminarzem)

 

14:00-14:30

ENGLISH
ON-LINE

PLAY WITH ME

EMYS

LOGO GRATKA


DRUŻYNA KANGURA

 

14:30-15:00

PLAY WITH ME

 

 

 

WESOŁE NUTKI

15.00-15.30

 

 

 

PLAY WITH ME

 

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać najnowsze infomacje z Akademii Przedszkolaka zapisz się do naszego newslettera

kl

© Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 235528