Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

OŚWIADCZENIE

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

• W dniach 12-13.03.2020r. (czwartek-piątek)Przedszkole i Żłobek pozostaną CZYNNE.Jeżeli jednak mają Państwo obawy co do stanu zdrowia swojego lub swojego dziecka prosimy o pozostanie w domu. Bardzo prosimy o poważne  potraktowanie sprawy.
  • W dniach 16-25.03.2020r. (poniedziałek-środa) Przedszkole i Żłobek będą NIECZYNNE. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować drogą elektroniczną.